Taş Ev Alt Kat
(4 Kisi)

Yaratıcı konforlara ve deniz manzarasına sahip villa dairemizdir. Villa, köy merkezinin sessiz, doğal bir bölgesinde yer almaktadır. 2 adet çift kişilik yatak odası ve bir adet tek kişilik yatak odası bulunan bu daire 5 kişi kapasitelidir. Mutfakta gazlı fırınlı ocak ve indüksiyonlu ocak, buzdolabı,bulaşık makinası, çamaşır makinası, ekmek kızartma makinesi, bol miktarda sofra takımı, kahve makinesi, şarap soğutucusu, barbekü zengin mutfak malzemeleri bulunmaktadır.

Oturma odasında şömine, uydu HD LED TV, DVD/CD oynatıcı, Wi-Fi vardır. Ayrıca tüm kiralamalarımızda misafirlerimizin eğlence zamanlarını zenginleştirecek DIGITURK ve DSMART TV programlarını da sağlamaktayız.

Yemek ve güneşlenme için jakuzinin yanında büyük bir terası vardır. Her iki yatak odasından jakuzili havuza, atrium 'dan da arka bahçeye geçiş kapıları rekreasyon keyfinize keyif katar. Teraslarda ve havuz çevresinde ahşap mobilyalar, şezlonglar ve güneş şemsiyeleri bulunmakta olup, teras yemek masası ve sandalyelerden oluşmaktadır.

Yatak odalarında nevresimler, havlular, battaniyeler, ekstra yastıklar, yatak örtüleri vardır. Saç kurutma makinesi olan iki banyosu vardır. Sıcak su güneş kollektör sisteminden sağlanmaktadır. Yaz aylarında ara sıra su kesintisi olması durumunda, tesisimiz 25 ton su kapasiteli birkaç yer altı ve yer üstü rezerv su deposundan oluşmaktadır.

Taş Ev Üst Kat
(5 kisi)

Villamız, köy merkezinin sessiz, doğal bir bölgesinde yer almaktadır. Her yatak odasından ve şömineli oturma odasından muhteşem deniz manzarası vardır. 4+1 kişiliktir. Dairede, 2 çift kişilik yatak odası, 2 banyo, büyük bir mutfak, ikili ve tekli koltuk ile bir çekyatlı oturma salonu, mutfaktan geçilen büyük yemek masası ve kaptan sandalyeli terası ve de hemen bitişiğinde çift şezlonglu güneşlenme terası vardır. Yine master yatak odasından geçilen kahve masası ve rahat koltukları haiz deniz manzaralı balkon bulunur. Misafir çiftler için galeri yatak odası 'cihannüma' tipinde ve egzotiktir. Ve de (4) pusula yönüne bakan pencerelerinden deniz ve dağ manzaraları vardır.

Büyük mutfağın geniş alanında, iç yemek masası ve rahat bir de kanepe, TV, elektrikli ocak, mikrodalga, buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası, ekmek kızartma makinesı, bol miktarda sofra takımı, kahve ve çay makinaları ve barbekü bulunur.

Her odada sıcak ve soğuk split klima, kış için ısıtma aparatları, kitaplar, oyun çeşitleri (tavla, okey, satranç, vb.) bulunmaktadır. Teraslarda ve havuz çevresinde ahşap mobilyalar, şezlong ve güneş şemsiyeleri ile, yatak odaların da nevresimler, havlular, battaniyeler, ekstra yastıklar, yatak örtüleri vardır. Sıcak su güneş kollektör sisteminden sağlanmaktadır.

Fotoğraf Galerileri:

Alt Kat

Üst Kat