Yillanmis agaçlar ve yöresel bitkilerle donanmis bahçenizde tas ve özgün mimarisiyle yer alan iki binamizda (Büyük Villa ve Tas Ev) evinizdeki gibi özgür ve rahat hissettirmek temel amacimiz. Banyolar genis ve konforlu. Hatta büyük ünitelerde iki adet banyonuz var. Çamasir ve saç kurutma makinelerinizi de unutmadik.

Sabahlari köy ürünleri ve organik gidalar temin edebileceginiz bir standimizi da sagliginiz için düsündük. Günlük köy ekmegi, yogurt, yumurta ve meyve-sebzeyi ayaginiza getiriyoruz.

Büyük Villa- Alt Kat
(Bu kattaki unitede 7 kişi kalabilir.)

Villamız, köy merkezinin sessiz, doğal bir bölgesinde yer almaktadır. Yedi kişiye kadar kapasiteli dört yatak odalı bir ünitedir.( 3 çift kişilik, 1 tek kişilik). Yemek ve güneşlenme için büyük bir iroco ahşap terasa sahiptir. Mutfaktan kemerle kolayca ulaşılan konforlu oturma odasında ise iki adet kanepe, uydu ve D Smart TV-HD, Stereo DVD/CD, Wi-Fİ ve açık şömine bulunmaktadır.

Geniş mutfakta altı kişilik masa içeride yemek yemeye uygundur. Gazlı fırın, mikrodalga, buzdolabı, bulaşık makinesi, ekmek kızartma makinesi, meyve sıkacağı, çay ve kahve makinaları, barbekü ve bol miktarda kaliteli sofra takımı ile eksiksiz mutfak gereçleri bulunmaktadır. Yatak odalarında nevresimler, havlular, battaniyeler, ekstra yastıklar, yatak örtüleri vardır.

Her odada sıcak ve soğuk split klima, kış için ısıtma aparatları, kitaplar, masa oyunları, balık tutma ve badmitton ekipmanları bulunmaktadır. Saç kurutma makinesi ve çamaşır makinesi içeren iki banyosu vardır. Teraslarda ve havuz çevresinde ahşap mobilyalar, şezlonglar ve güneş şemsiyeleri bulunmakta olup, teras yemek masası ve sandalyelerden oluşmaktadır. Bahçede barbekü geceleri tarafımızca organize edilmektedir. Sıcak su güneş kollektör sisteminden ve kışın gerektiğinde ebeveyn banyosundaki elektrikli şofbenden sağlanmaktadır.

Fotoğraf Galerisi


Alt kat mutfak