1996'dan beri faaliyette olan gerçek Villa Manzara Selimiye-Marmaris'tedir.
Doğal sağlık ortamında tatil yapmak.

Özgün mimarisiyle Villa Manzara™, bozulmamış bir doğada, kır çiçekleriyle bezenmiş badem, zeytin ve narenciye ağaçları içinde, cim ekili bahçesiyle huzur veren özel bir tesistir. Denizden 60 metre yükseklikte, eski köy yerleşimine tırmanan yolda eşsiz manzarasıyla bir gol görünümündeki koya bütünüyle hakim konumdadır. Özel teraslarınızdan bu güzel manzarayla birlikte kuşları ve kelebekleri seyrederek doğanın hazzını duyabilirsiniz...

Büyük Villa

Taş Villa

Kırevi (1 yatak odalı)

Arka bahçeden taş villanın gorünümü

Dubleks villa

Gündüzleri limana gelen bir gezi motorunun ya da köy bakkalına taze sebze, meyve taşıyan bir kamyonetin yarattığı kıpırtının dışında köyde sürekli bir huzur yaşanır. Akşamları deniz kenarındaki egzotik bir barda içilen aperatiften sonra, çok kaliteli hizmet veren balıkçı restoranlarında yörenin günlük tutulan balıkları keyifle yenir.. Adeta bir gol görünümündeki Selimiye köyü ve limanı tatlı bir esintiyi alır ama dalgalara ise tamamen kapalı olduğundan şu sporları, yelken ve rüzgar sörfü için de ideal bir ortam yaratır.

Taş Ev üst kat terasından deniz manzarası.

Şezlonglar

Selimiye köyü Marmaris’in 40 km. güneyinde yer alır. Datça yolundan gelerek, Hisarönü'nde Bozburun’a sapılır ve 20 km. daha gidilir.

Büyük Ev üst kat deniz manzarası

Marmaris’ten hem Bozburun hem de Selimiye’ye karşılıklı çok sık otobüs ve minibüs seferleri vardır. Bodrum ve Dalaman Hava Limanlarına uzaklığı takriben 130 km. olup istenirse transfer olanağı sağlanır.